Firma produkcyjna EM-GAZ S.C. oferuje: Punkty Pomiarowe Gazu, Punkty Redukcyjne Gazu, Punkty Redukcyjno-pomiarowe Gazu, Stacje Pomiarowe Gazu, Stacje Redukcyjne Gazu, Stacje Redukcyjno-pomiarowe Gazu (pracujące po stronie średniego i niskiego ciśnienia). W swojej ofercie posiada również Filtry Gazu oraz Monobloki Izolacyjne. Informacje zawarte w tej sekcji przybliżają profil działalności firmy.

Katalog wyrobów firmy EM-GAZ S.C. zawiera ponad 500 kompletnych projektów punktów i stacji redukcyjnych, redukcyjno - pomiarowych oraz pomiarowych, projekty nietypowych rozwiązań, filtrów gazu oraz monobloków izolacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyrobami.

Zapytania to dział, który powstał z myślą o naszych Klientach. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie tworzenia precyzyjnych zapytań ofertowych oraz zamówień.

Serwis firmy EM-GAZ rozpoczął działalność w 1994 roku. Pierwszymi zadaniami była obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna punktów redukcyjnych montowanych na układanych przez nas gazociągach. Znajdziecie tu Państwo więcej informacji na temat specyfiki pracy działu serwisu.

Galeria zdjęć wyrobów firmy EM-GAZ.

Najświeższe informacje z życia firmy.

Informacje kryjące się pod tym linkiem ułatwią Państwu dotarcie do nas.

Strona wyświetlona po raz 220074.

EM-GAZ | ul. Franciszka Szuberta 20 | 02-408 Warszawa | telefon: (22) 863-74-78; (22) 863-80-59 | mail: biuro@emgaz.pl